O mně

Jmenuji se Jiří Šubr a narodil jsem se 17.2.1990 v Jičíně. Internetový svět mě začal zajímat hned v okamžiku, kdy jsem k němu přičuchl, což bylo v roce 2005. Ještě v tu dobu začalo samostudium, od tvorby internetových stránek až po počátky marketingu. Mezitím jsem neustále studoval. V roce 2009 jsem ukončil studium na VOŠ a SPŠ v Jičíně - obor elektronické počítačové systémy.

V té době jsem se ještě necítil na podnikání, a tak jsem pokračoval ve studiu na univerzitě Hradec Králové obor informační management. S učením jsem neměl velké problémy, ale začala se mi tvořit averze proti celému školskému systému v České republice. Mezitím jsem se neustále věnoval podnikání a pracoval jako OSVČ. Začal jsem tvořit komplexnější projekty, práce měla úspěch a moje příjmy rostly. Nechuť proti školskému systému neustále gradovala, až jsem málem opustil školu těsně před závěrečnou zkouškou. Dopadlo to pro mě nejpohodlněji, jak mohlo. Státnice byly lehké a já měl i trochu štěstí, takže jsem VŠ dokončil. Můj názor na vzdělávací systém v ČR se však nezměnil a dodnes ho odsuzuji, i když patřím mezi bakaláře.

Ke konci roku 2012 jsem přešel z vedlejší činnosti OSVČ na hlavní. V té době jsem už spravoval několik projektů a měl za sebou desítky marketingových zkušeností. Od roku 2013 se intenzivně věnuji stávajícím i novým projektům a nadále se v oboru internetového marketingu vzdělávám.

RYCHLÝ KONTAKT

© Copyright 2006 - 2014 | Jiří Šubr - specialista na internetový marketing