Reference

Kabelmánie.cz (ve správě)

Kabelmanie.czInfo: Kabelmánie.cz se specializuje na baterie a adaptéry do různých elektrických zařízení, ale sortiment je ještě bohatší a doplněn např. o bezpečnostní techniku, LED svítilny, nabíječky, kabely, sportovní kamery a další.

Reference: SEO, optimalizace použitelnosti webu

Web: www.kabelmanie.cz

TrhPoptávek.cz (ve správě)

TrhPoptavek.czInfo: TrhPoptávek.cz je poptávkový server, který nabízí zprostředkování produktů nebo služeb. Firmy a živnostníci mají možnost získat zajímavé zakázky, poptávající zase šetří čas a peníze.

Reference: SEO, PPC, optimalizace použitelnosti webu

Web: www.trhpoptavek.cz

GetFashion.cz (ve vývoji)

GetFashion.czInfo: GetFashion.cz je nový internetový obchod se stylovým oblečením pro muže a ženy. Veškeré zboží je prodáváno pouze v omezeném množství, a zároveň je zaručena 100% originalita.

Reference: SEO, optimalizace použitelnosti webu

Web: www.getfashion.cz

Šanc-Akustika.cz (ve správě)

Sanc-Akustika.czInfo: Profesionální odhlučnění průmyslových prostor, přesně to dělá firma Šanc akustika. V prvotní fázi dojde ke konzultaci problému a měření hluku. Na základě akustické studie jsou navržena protihluková opatření na klíč.

Reference: SEO

Web: www.sanc-akustika.cz

Veraal-Shop.cz (ukončeno)

Veraal-Shop.czInfo: Veraal-Shop.cz nabízí široký sortiment dámské módy a specializuje se na dámské elegantní a společenské oblečení ve velmi slušné kvalitě.

Reference: SEO, PPC, optimalizace použitelnosti webu

Web: www.veraal-shop.cz

Názor klienta: Spolupráce s p. Šubrem nám přinesla hodně. E-shop jsme díky jeho radám a zkušenostem mohli vylepšit a posunout dopředu. Komunikace byla bez problému, věnoval se nám, na nic jsme nemuseli dlouho čekat. Doporučujeme.

Radka Staňová, majitelka

DokonaléŘasy.cz (ukončeno)

DokonaleRasy.czInfo: Profesionální kurzy prodlužování řas v Ostravě, které vede přední řasová stylistka v ČR Jekatěrina Kimlová.

Reference: SEO, optimalizace použitelnosti webu

Web: www.dokonalerasy.cz

Delux.cz (ukončeno)

Delux.czInfo: Delux.cz je spolehlivý a kvalitní eshop se značkovými hodinkami jako Armani, Citizen, Diesel a další. Většina hodinek je skladem a za vynikající ceny.

Reference: PPC

Web: www.delux.cz

Region-Krkonoše.cz (ukončeno)

Region-Krkonose.czInfo: Neoficiální, ale přesto velmi zajímavý a obsáhlý informační server o Krkonoších. Specialitou jsou doporučená ubytovací zařízení v Krkonoších, která byla osobně prověřena a navštívena.

Reference: SEO

Web: www.region-krkonose.cz

Nutrisport.cz (ukončeno)

Nutrisport.czInfo: Nutrisport.cz patří mezi přední prodejce fitness produktů v České republice. Nabízí bohatý sortiment, profesionální servis a velmi přívětivé ceny.

Reference: SEO

Web: www.nutrisport.cz

VYSVĚTLIVKY
  • Ve vývoji - projekt je momentálně ve vývoji a na výsledky teprve čekáme.
  • Ve správě - projekt je neustále vyvíjen, ale je již stabilizován a vykazuje výsledky.
  • Ukončeno - práce na projektu již byla ukončena.

© Copyright 2006 - 2014 | Jiří Šubr - specialista na internetový marketing