Nabídka služeb

SEO (optimalizace webu pro vyhledávače)

Relevantní návštěvnost z vyhledávačů je jedna z nejlevnějších forem internetového marketingu. V porovnání např. s PPC lze stabilně a velmi levně získávat potencionální zákazníky. Optimalizace pro vyhledávače je dlouhodobá záležitost a na rozdíl od PPC se výsledky projeví až za delší časový úsek.
Kompletní nabídka SEO služeb

Správa a realizace PPC kampaní

Propagace webu pomocí PPC systémů Google Adwords a Sklik patří mezi velmi úspěšnou a oblíbenou formu internetového marketingu. Platíte až za koncového návštěvníka, který se dostane na Váš web. Na rozdíl od SEO lze PPC aplikovat velmi rychle na období, které si sami vyberete.
Kompletní nabídka PPC služeb

Marketing na sociálních sítích

Sociální sítě nabírají každým rokem na síle. Pohybuje se na nich obrovské množství velmi aktivních lidí, kteří chtějí být IN a účastnit se všech zajímavých projektů. Propagace webu na sociálních sítích patří mezi moderní způsoby budování značky a získávání stálých zákazníků, kteří budou svoji spokojenost šířit dále mezi své přátele.
Kompletní nabídka marketingu na sociálních sítích

Tvorba WWW stránek

Tvorbu webových stránek dnes nabízí téměř každý, kdo alespoň trochu přičuchl k HTML a CSS. O jejich nekvalitě jsem však přesvědčen vždy, kdy opravuji on-page faktory klientským webům a v některých případech kompletně předělávám kód stránek. Všechny námi vytvořené weby jsou designově čisté, přehledné, moderní, použitelné a správně nakódované, aby nebyl problém navázat na optimalizaci pro vyhledávače.
Kompletní nabídka tvorby WWW stránek

Optimalizace použitelnosti webu

Máte malý konverzní poměr? Chodí na Vaše stránky hodně relevantních návštěvníků, ale jen malé procento z nich se stane zákazníkem? Cílem této služby je zjistit problémy použitelnosti Vašeho webu a opravit je k maximální spokojenosti návštěvníků Vašeho webu. Příčin může být mnoho. Pro konzultaci problému mě kontaktujte.

Příprava a konzultace projektů

Zkušenosti na trhu s internetovým podnikáním mám již od roku 2005, viz sekce o mně. Podílel jsem se na tvorbě úspěšných aplikací, sám provozuji několik online projektů a hlavně se již několik let pohybuji v internetovém prostředí. Mám nemalé množství zkušeností, které Vám ve Vašem začínajícím online podnikání určitě pomohou. Pro konzultaci Vašich projektů mě kontaktujte.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Kdy budou vidět první výsledky optimalizace?

Všechny procesy mají určitou inkubační dobu než je vyhledávač zaznamená a zaindexuje. Ze zkušenosti se efekt projeví maximálně 3 měsíce po vykonání dané činnosti, i když je to v praxi mnohem dříve.


Je lepší AdWords nebo Sklik?

U každého projektu je to jinak, i když se snažím využívat obě reklamní sítě. Nabízí se více možností než když používáme pouze jeden systém.


Co si máme představit pod pojmem "sociální marketing"?

Tento typ internetového marketingu je jedním z nejnovějších. Takovým základním úkonem je tvorba Facebook stránek a propagace projektu na Facebooku. Další činnosti jsou spíše o kreativitě, která je šitá na míru danému projektu. Některé projekty moc možností nemají, u jiných lze naopak praktikovat velmi efektivní a levný marketing.

© Copyright 2006 - 2014 | Jiří Šubr - specialista na internetový marketing